کوله پشتی گابل طرح estela سایز 29

محصول جدید

کوله پشتی گابل مدل استلا با رنگ صورتی و طرح ستاره‌اش کیفی دخترانه است که با وجود داشتن فضای کافی برای تعداد زیادی وسیله، باز هم فشار زیادی به کمر و شانه‌های شما وارد نخواهد کرد. شما می‌توانید با یک تغییر مختصر از استلا یک چمدان جمع‌ و جور بسازید.

جزییات بیشتر

5 قلم

1,250,000 ریال بدون مالیات.

مشخصات

ابعاد 38 × 12 × 28 سانتي‌متر
جنس پلی استر
قابلیت شست و شو دارد
محل نگهداری قمقمه دارد
سایر مشخصات - با قابلیت نصب چرخ - - با دو جیب توری بدون بست در دو طرف، برای حمل قمقمه و بطرب آب معدنی - با پوشش توری روی بندها برای جلوگیری از عرق کردن هنگام حمل کیف - دارای دو بند کوچک روی بندهای پشتی، برای آویزان کردن اشیا - دارای حالت ارگونومیک در قسمت پشتی
رنگ سرخابی و صورتی

اطلاعات بیشتر

کوله‌پشتی استلا از پلی‌استر ساخته شده و به همین دلیل دوام زیادی دارد. این پارچه باعث شده که شما بتوانید هرازچندگاهی آن را به‌راحتی شست‌وشو داده و از تمیز بودنش مطمئن شوید.

داشتن یک محفظه‌ی بزرگ و یک جیب متوسط در قسمت جلویی، به شما امکان می‌دهد که بتوانید تعداد نسبتاً زیادی وسیله را با خود حمل کنید. دو جیب کناری کیف هم جای مناسبی برای نگه‌داری و حمل قمقمه و بطری آب‌معدنی شما در پیاده‌روی‌های طولانی و مسافرت‌ها است.

بندهای کوله‌پشتی به‌نحوی طراحی شده‌اند که در اثر حمل آن آسیبی به شانه‌ها و کمر شما وارد نشود. این بندها شکلی ارگونومیک دارند، یعنی مطابق با آناتومی شانه‌ها و کمر ساخته شده‌اند.

به‌این‌ترتیب وزن کیف به‌طور مساوی بین شانه‌ها پخش شده و فشار مضاعفی به آن‌ها وارد نمی‌شود. البته که قابلیت تنظیم طول بندها هم می‌تواند کمک بزرگی به این کار کند. داخل بندهای کوله‌پشتی استلا پد ابری به‌کاررفته که نمی‌گذارد وزن کیف باعث وارد شدن فشار به شانه‌ها شود. ضمناً به دلیل داشتن یک پوشش توری در قسمت پشتی، هوا در این قسمت جریان داشته و مانع عرق کردن می‌شوند.

برآمدگی‌هایی که در قسمت پشتی کوله تعبیه شده‌اند، دلیل دیگری برای راحتی شما حین حمل آن هستند. جالب اینکه حتی اگر با تمام این تفاسیر باز هم زمان حمل کوله‌پشتی احساس راحتی نکنید، می‌توانید با وصل کردن یک چرخ در قسمت پشتی، استلا را به یک چمدان کوچک و سبک تبدیل کنید.

کوله‌پشتی استلا با کیفیت مناسب خود می‌تواند یک همراه وفادار روزمره باشد. این کیف بادوام اجازه نمی‌دهد به شما حین حمل وسایلتان آسیبی برسد. استلا را می‌توانید هم به شکل کوله‌پشتی و هم به‌صورت یک چمدان کوچک استفاده کنید و مدت‌ها وسایل زیادی را با خود به هر جا که دوست دارید، ببرید. این کوله‌پشتی می‌تواند پاسخگوی بسیاری از نیازهای شما در سفر، مدرسه و حتی دانشگاه و ورزش باشد.