جدید کیف غذا

کیف غذا

محصول جدید

با کیف نگهدارنده غذای «آیس» (Ice) کودکتان را با غذایی گرم و خانگی راهی مدرسه کنید. آیس کودک را برای حملش به دردسر نمی‌اندازد و حتی می‌تواند به کیف چرخدار مدرسه‌اش هم وصل شود. این محصول «گابل» (Gabol) دوام زیادی دارد و می‌تواند مدت‌ها همراه همیشگی روزهای مدرسه‌اش باشد.

جزییات بیشتر

5 قلم

750,000 ریال بدون مالیات.

مشخصات

ابعاد 20 × 13 × 23 سانتي‌متر
جنس پلی استر
قابلیت شست و شو دارد
محل نگهداری قمقمه ندارد
سایر مشخصات - با یک بند چسبی برزنتی در قسمت پشتی برای وصل‌کردن کیف به دسته‌ی ترولی - جنس دسته‌ی زیپ: فلز و پلاستیک - با حالت دندانه‌ای روی دسته‌ی زیپ‌ها، برای جلوگیری از لیز خوردن آن‌ها در دست - دارای محل قرار دادن اتیکت اسم
رنگ مشکی

اطلاعات بیشتر

آیس یک کیف دوقسمتی است به این معنی که علاوه بر جیب بزرگ و اصلی خود، جیب دیگری هم در قسمت زیرش دارد. داخل هر دو این جیب‌ها با لایه‌ی عایقی پوشانده شده که مانع بیرون‌ رفتن حرارت ظرف غذا می‌شود و آن را گرم نگه‌می‌دارد.

این محصول گابل از پلی‌استر ساخته شده است و به همین دلیل هم به‌راحتی شسته می‌شود و هم مدت‌های طولانی ظاهرش را حفظ می‌کند. برای اینکه کودک راحت‌تر کیف غذایش را با خود به مدرسه ببرد، می‌تواند از دو دسته‌ی کوچک روی کیف استفاده کند. این کیف 20 سانتیمتر ارتفاع دارد و طول و عرضش به‌ترتنیب برابر با 23 و 13 سانتی‌متر است.

این ابعاد در کنار وزن 210 گرمی، حمل کیف را برای کودک بسیار آسان کرده است. بند چسبی که در قسمت پشت کیف قرار گرفته،هم  ترفند هوشمندانه‌ای است برای وصل کردن کیف غذا به دسته‌ی تلسکوپی کیف‌های چرخدار. سر زیپ‌هایی که دو جیب آیس را باز و بسته می‌کنند، فلزی هستند و قسمت داخلشان با پلاستیکی دندانه‌دار پوشانده شده است.

این پلاستیک شاید چندان مهم به‌نظر‌رسد، اما در عمل به دلیل لیز نبودنش، بازوبسته کردن زیپ را برای دستان ظریف کودک، آسان‌تر می‌کند.

کیف نگهدارنده‌ی غذای آیس با طراحی جمع‌وجور، پوشش عایق و کیفیت مطلوبش، یک یار کمکی خوب برای پدرو مادرهایی است که دوست دارند فرزندشان در مدرسه هم از غذای گرم و سالم خانگی لذت ببرد. برند معتبر این کیف بارها امتحان خود را پس داده است و به دلیل محکمی برای انتخاب آن به‌عنوان همراه همیشگی و وفادار مدرسه‌ی کودک تبدیل کرده است.